«Український Петербург»
Полтава — місто нашоЇ неньки України, обласний центр Полтавської області. Це доглянуте і затишне місто над річкою Ворсклою існує вже більше 2 х тисяч років. Скажемо, що той хто не був у Полтаві не знає України!
- Повний опис
- Місця посадки
- Пам'ятки 5
- Умови
- Відгуки
Програма туру
07:45 — Виїзд з м. Київа. (М Лісова).
08:15 — Виїзд з м. Бровари. (Укртелеком).
12:30 — Приїзд до м. Полтави. Вас зустрічатимуть щедрі полтавчанки, які здивують Вас «смачним» сюрпризом!!! Розселення. Обід.
14:00 — Виїзд на екскурсію в с. Диканька. Ви відвідаєте Миколаївську церкву (1794 р).
Поховані тут п'ять князів і три княгині з роду В.П. Кочубеїв. Чудотворна ікона Святителя Миколая, що знаходиться в храмі, приваблює до себе численних віруючих, а також хворих, калік, обездолених людей.
Наступна наша зупинка — Опішня — гончарна «столиця України». Музей — заповідник володіє найбільшою в Україні колекцією творів народних майстрів, один з найбільших у Європі, а парк глиняних скульптур взагалі немає аналогів.
18:00 — cвяткова вечеря в кафе «Курінь» з фольклорною програмою!!! Ви оціните справжню полтавську кухню! А приємного апетиту Вам побажають сам Гоголь і його герої: Солоха, Вакула і навіть симпатичний чорт!
21:00 — Приїзд в готель. Нічліг.
09:00 — Сніданок. Виселення з готелю.
Оглядова екскурсія по місту. Наша подорож розпочнеться з Іванової гори. Спочатку ви побачите Успенський собор, далі знаходиться садиба Івана Котляревського. Неподалік від садиби Котляревського розташований чудовий пам'ятник Полтавській галушці — обов'язково зробіть там фото. За пам'ятником знаходиться сторожова вежа Полтавської фортеці, відвідаємо найцікавіший музей — музей Полтавської битви. Побачите ансамбль Круглої площі, найбільшої площі в Європі. А пам’ятник Слави дав Полтаві право називатися «Українським Петербургом». Надзвичайно цікава будівля Полтавського краєзнавчого музею, та Полтавський Хрестовоздвиженський жіночий монастир (1650 р.)
14:00 — Обід в кафе. Виїзд. По дорозі додому заїзд у Свято-Приображенський Мгарський монастир (м. Лубни)
21:30 — Приїзд до Києва.
- переїзд комфортабельним автобусом
- страхування
- нічліг в готелі «Турист»
- обід (2)
- сніданок (1)
- святкова вечеря (1) з виступом фольклорного ансамблю
- вхідні квитки до музеїв
- робота екскурсоводів та керівника групи
Менеджер | Настич Тамара |
За тривалістю | Триденні тури |
Від імені працівників НКРЗІ та ДП УДЦР висловлюю вдячність за організацію та проведення екскурсійної поїздки на Полтавщину (8-9.03.13) всій команді Тамтур. Тамарі Федорівні - особлива подяка за чуйність і доброзичливість. Подорож промайнула, а ми все ще обмінюємося приємними враженнями. Залишилось багато спогадів про Диканьку, Опішну і звісно Полтаву. Придбані сувеніри, особливо глиняні вироби Опішні несуть тепло і добру згадку про поїздку. Дякуємо за Вашу працю і чекаємо на нові зустрічі.
Ода глиняному петушку
Юлия Чечко
Что же есть для меня Украина?
Вас повергну, наверное, в шок:
Не Кобзарь, не у хаты калина,
А игрушка ребячья из глины —
Из Опошни простой петушок.
Беззаботен, как малые дети,
Никакой суетой не томим,
Он скольких ребятишек на свете
Вечно радует свистом своим.
Потому что, не ведая скуки,
И работой спасаясь от бед
Узловатые крепкие руки
Извлекли ту забаву на свет.
И с доверчиво-радостной лаской
Уже столько столетий подряд
В нем смешали и детские сказки,
И веселые песни девчат.
Посвисти — догорают зарницы,
Пахнут села парным молоком.
Посвисти — и шумят вечерницы
Да веселые свадьбы потом.
И всегда — не богат и не ярок —
Для своих ясноглазых сынков
Неизменный отцовский подарок:
Едешь с ярмарки — горсть петушков.
И ребяческой песней хорошей,
Зло людское под корень круша,
Всё свистит петушок из Опошни —
Украины живая душа.
8 Березня 2013 року наш колектив з Національної парламентської бібліотеки України святкував разом з Тамарою Федорівною в невеличкому, але дуже знаменитому селі поблизу Полтави - Диканці. Про таке театролізоване дійство можна тільки мріяти. Це була справжня вистава з Солохою, чортом та іншими гоголівськими персонажами.Щиро Вам дякуємо за цікаві екскурсіїї протягом двох днів, за турботу, за гарний настрій. Хай Вам та вашій команді завжди щастить!!! Любимо, цілуємо. Національна парламентська бібліотека України.